Warning: Undefined variable $dateStart in /data01/virt66378/domeenid/www.diivanipuhastus.eu/htdocs/index.php on line 4

Warning: Undefined array key "id_item" in /data01/virt66378/domeenid/www.diivanipuhastus.eu/htdocs/index.php on line 9

Warning: Undefined variable $l in /data01/virt66378/domeenid/www.diivanipuhastus.eu/htdocs/index.php on line 22

Warning: Undefined variable $l in /data01/virt66378/domeenid/www.diivanipuhastus.eu/htdocs/inc/keel/est.php on line 728

Warning: Undefined variable $l in /data01/virt66378/domeenid/www.diivanipuhastus.eu/htdocs/inc/keel/est.php on line 1656

Warning: Undefined variable $l in /data01/virt66378/domeenid/www.diivanipuhastus.eu/htdocs/inc/keel/est.php on line 1660

Warning: Undefined variable $l in /data01/virt66378/domeenid/www.diivanipuhastus.eu/htdocs/inc/keel/est.php on line 1680

Warning: Undefined variable $keel in /data01/virt66378/domeenid/www.diivanipuhastus.eu/htdocs/inc/keel/est.php on line 1857

Warning: Undefined variable $keel in /data01/virt66378/domeenid/www.diivanipuhastus.eu/htdocs/inc/keel/est.php on line 1945

Warning: Undefined variable $keel in /data01/virt66378/domeenid/www.diivanipuhastus.eu/htdocs/inc/keel/est.php on line 2053

Warning: Undefined variable $l in /data01/virt66378/domeenid/www.diivanipuhastus.eu/htdocs/inc/keel/est.php on line 2194

Warning: Undefined variable $l in /data01/virt66378/domeenid/www.diivanipuhastus.eu/htdocs/inc/keel/est.php on line 2281

Warning: Undefined variable $l in /data01/virt66378/domeenid/www.diivanipuhastus.eu/htdocs/index.php on line 25

Warning: Undefined variable $l in /data01/virt66378/domeenid/www.diivanipuhastus.eu/htdocs/index.php on line 28

Warning: Undefined variable $l in /data01/virt66378/domeenid/www.diivanipuhastus.eu/htdocs/index.php on line 31
Diivanipuhastus.eu - pehme mööbli keemiline puhastus

Cleansmart Eesti - pehme mööbli ja vaipade keemiline puhastus üle kogu Eesti. Transporditasuta! Hinda meie teenuseid!


2017. aasta lõpus käivitasime tagasisidesüsteemi, mis võimaldab klientidel kümnepallisüsteemis hinnata rahulolu meie ettevõtte teenuste ning samuti teenindamise kvaliteediga. Praeguseks hetkeks on oma arvamust avaldanud 1498 klienti ning keskmiseks hindeks on kujunenud 9,64 maksimaalsest 10-st (andmed uuenevad reaalajas automaatselt).

Täname kõiki saadetud tagasiside eest ning püüame arvestada iga kommentaari, mis aitaks meie teenuseid veelgi paremaks muuta!


Klientide hinnang reaalajas: 9,64 / 10
9,64
10-st

Koostööpartner:  

Toetame Lastefondi
diivanipuhastus.eu - pehme mööbli ja vaipade keemiline puhastus üle kogu Eesti. Transporditasuta!
Telli diivanipuhastus siit
.
Diivanite, tugitoolide, madratsite ja vaipade keemiline puhastus Tekstiilipesurite rent Galerii teostatud töödest Pehme mööbli puhastuse hinnainfo Kliendid meist Kontaktandmed ja rekvisiidid

Cleansmart Eesti - pehme mööbli ja vaipade keemiline puhastus üle kogu Eesti. Transporditasuta! Cleansmart Eesti hoiab oma kliente


Pehme mööbel ning vaibad vajavad põhjalikumat hooldust ning puhastust vähemalt korra aastas. Kui olete meilt korra oma mööblile või vaipadele puhastuse tellinud, on järgmine puhastus Teile kui meie püsikliendile 15% soodsam!


  Üle 6400 rahuloleva kliendi, neist ligi 700 on kasutanud meie teenuseid 4 või enam korda.
Diivanipuhastuseks helista 5840 2185 ning broneeri aeg!

Tagasiside diivanipuhastusele ja vaibapuhastusele

Kliendid meist

Meil on siiralt hea meel selle üle, et kliendid on meiega rahul olnud. Me teame ise küll, et teenus, mida pakume, on tõesti hea ja tulemus mõnikord lausa uskumatu, aga alati teeb rõõmu, kui kliendid oma kogemusi jagamisväärseks peavad.

Muidugi, selleks, et klientide rahulolu ära teenida, tuleb meil läbi ja üle elada nii mõnigi vähem või rohkem värvikas lugu - neid saate lugeda siit. Praegu aga meie klientide kommentaarid (suurem osa neist pärineb meie FB-lehelt, aga osa on saadetud ka e-posti või SMSiga):
Väga hea teenindus, kiire ja asjatundlik!

BORG mööblisalongÜlimalt meeldiv kogemus! Online broneerimine teeb teenuse ostmise lihtsaks. Aja saab alati kiiresti ja teenindus on sõbralik ning soe!

Anneliis (Rähni tn, Tallinn)Saan võrrelda mõne aasta taguse puhastusega, mida tegi teine firma. Võrreldes sellega oli tänane puhastus tõesti põhjalik, mitte lihtsalt pealiskaudne niisutamine ja loputamine. Aitäh!

Anneli (Savi tn, Tartu)Nii pakkumise tegemine kui puhastus ise oli meeldiv kogemus. Teenindus oli kiire, meeldiv, korrektne. Mulle väga meeldis teie arve kujundus ja selle elemendid, samuti see, et puhastaja lahkudes tänas tellimuse eest. 10 punkti!

Wilmar (Allepal OÜ)Väga meeldiv noormees tuli, tagasihoidlik ja ilus:) Hinnad on taskukohased, isegi soodsad. Diivan sai väga kiiresti puhastatud. Tänan!

Liidia (Kivila tn, Tallinn)Väga meeldiv ja diskreetne teenindaja

Jaanika (Kungla tn. Tallinn)Väga meeldiv ja korrektne teenindus, täpne kohaletulek ja proff puhastustöö :)

Annika (Pirita tee, Tallinn)Väga meeldiv teenindus, kvaliteetne ja kiire töö. Kuna meie naturaalne valge villane vaip oli suhteliselt räsitud ja ise pestes ta oluliselt puhtamaks ei läinud, siis väga kõrgeid ootusi tulemusele ei olnud. Kuid vaip tehti väga puhtaks! Teenusega ülimalt rahul ja kasutan ka edaspidi.

Merje (Hansu tn, Tallinn)Juba teist korda väga rahul, kiirelt sai aja, noormees oli tore ja viisakas, tulemus igati hea. aitäh :)

Keiu (Toompuiestee, Tallinn)Aitäh! Tellisin päev ette ja töö sai kiirelt tehtud, meeldiv teenindaja ja korralik teostus. Tellime tulevikus jälle.

Katrin (Bremeni käik, Tallinn)Olen teie pakutava teenusega alati väga rahule jäänud!

Liisi (Vana-Lõuna tn, Tallinn)Töö oli korralik. Teenindus meeldiv. Kokkulepped pädesid. Olen väga rahul.

Gerli (Soo tn, Tallinn)Tegemist oli väga professionaalsete spetsialistidega. Töö oli ilusti jagatud, hästi organiseeritud ning tulemus on igati meie vajadusi rahuldav. Suur aitäh ja kindlasti kasutame Teie teenuseid ka tulevikus!

Saue NoortekeskusProfessionaalsus - iga töö puhul austust väärt.

Anu (Herne tn, Tallinn)Väga kiire, kvaliteetne ja sõbralik teenindus. Aitäh!

Grete (Aleksandri tn, Tartu)Tulemus oli parem, kui oodata oskasin, kuna osad plekid olid juba ligi aasta vanad. Nii diivan, tugitool kui ka madrats said ikka väga puhtaks. Väga hea kvaliteediga teenust pakute, suur pluss on see, et saab pangakaardiga tasuda. Ja meeldis ka see, et vaiba sain kaasa anda puhastusse, kodus oleks keeruline kuivatada.

Erle (Saani tn, Tallinn)Mugav neti teel aja broneerimine, sobivad erinevad maksevõimalused, kvaliteetne töö ja teenindus.
Selle tõttu olen ka korduv teenuse kasutaja.


Irma (Vabriku tn, Tallinn)Jäin väga rahule teenusega. Plekk, mida eelmine firma maha ei saanud, tuli nüüd ilusti maha. Kas tohib küsida, mis plekieemaldajaga täpsemalt tegu oli?

Toomas (Narva mnt, Tallinn)Kasutan Teie teenuseid juba neli aastat. Täna, nagu alati, noormees oli täpne, korrektne ja söbralik. Diivan on jälle värske ja puhas, olen teie teenustega rahul. Edu Teile ja kohtumiseni!

Natalia (Läänemere tee, Tallinn)Diivan puhas, teenindus meeldiv, logistika hea.

Õie (Kuuse tn, Haapsalu)Väga asjalik ja meeldiv noormees käis puhastamas. Ma tegelikult mõtlesin, et diivanid tuleb ära visata ja nüüd näevad välja nagu uued, uskumatu! Aitäh!

Triin (Kelvingi, Harjumaa)Mul diivan oli väga laiguline. Vanad plekid, mida ise pole saanud diivanilt eemaldada, tulid täna tänu teile peaaegu täiesti välja.

Kristina (Klooga, Harjumaa)Vaip väga puhas. Töö kiire ja korralik. Tänan.

Karin (Papsaare, Pärnumaa)Väga kiire ja kvaliteetne teenus. Nii puhastus ise kui ka selle tellimine.

Aili, MPS Eesti OÜVäga hea tulemus vanade plekkide kohta!

Ulvi (Nurmiku tee, Tallinn)Olen varem kasutanud mingi teise firma teenuseid ning siis ei jäänud üldse rahule, kuid seekord oli kõik väga hästi. Päris uut diivanit ikka ei saanud, kuid sellega olin ka arvestanud. Suured tänud!

Monika (Kose, Harjumaa)Mööbel sai hästi puhtaks. Kõik sujus. Igas mõttes taas meeldiv kogemus.

Rein (Köömne tn, Tallinn)Kõik oli hästi! Teenuse broneerimine oli mugav ning diivan sai kiiresti puhastatud ja tulemus on ilus. Olen rahul ja soovin teile edu! Kindlasti ka soovitan, kui keegi sarnast teenust vajab.

Eveli (Möldre tee, Tallinn)Väga hea teenus, tulemus kena. Tehti isegi rohkem kui alguses tellitud ja selle eest olen väga tänulik.

Tanel (Kopli tn, Tallinn)Kõik kulges väga kenasti. Jäin rahule!

Tiina, Peetrimõisa, ViljandimaaKohal oldi lepitud ajal, hooldamist teostati hoolikalt ja ei kiirustatud. Kõik sujus meeldivalt.

Priit, PärnuAitäh, jäime väga rahule tehtud tööga. Ja lastel oli ka põnev :) :) :)

Sandra, TallinnTöö kiire ja korralik ning teenindus viisakas. Lisaks mõistlik hind ja suurepärane reageerimise kiirus päringule.

Rasmus-Rai, Meriton Old Town Garden HotelVäga asjalik ja sõbralik teenindus. Aitäh!

Marge, TallinnOlen Teie kauaaegne klient, see räägib enda eest!

Ene, TartuKõik väga meeldis - online broneerimine, eriti kvaliteetne teenus, sõbralik ja meeldiv teenindaja ja kaardimakse on väga mugav.

Anneliis, TallinnDiivan sai kenasti puhtaks, tulemus jäi parem kui lootsin. Ise kahjuks kodus polnud, teenust muus osas hinnata ei oska. Aga oli meeldiv teenindaja ja tegi head tööd, ütles mu ema, kes kodus oli.

Doris, TallinnPuhastaja saabus täpselt, puhastas diivani ja tulemus oli super. Diivan on justkui uus.

Tiina, RaplaTöö kiire, korrektne ja ajaliselt täpselt kokkulepitud ajal kohal. Eriti meeldis, et klient saab kohapeal kohe teenuse eest tasuda pangakaardiga. Edu Teile ja soovitan Teid oma sõpradele, tuttavatele.

Aino, PeetriTunnen, et minust ja minu soovidest hoolitakse. Vàga hea, kiire, Abivalmis, inimlik suhtlus ja tegutsemine.

Jaanika, TallinnVäga põhjalik puhastus! Diivan näeb välja nagu uhiuus. Kindlasti soovitan teistelegi. Super! Aitäh Teile!

Liis, TallinnJäin pakutud teenusega väga rahule. Plekid olid kadunud ja järgmiseks hommikuks diivan kuiv. Lootsin salamisi, et suudate vähendada ka toonivahet istme ja muude osade vahel, kuid mõistan, et istme tumedam toon on tingitud kanga kulumisest, mitte mustusest.

Kaja, KuusaluKõik sujus, töö kiire ja korralik, professionaalne.

Kaidi. LaiakülaVäga hea töö! Tellime edaspidi ka ja soovitame sõpradele. Suured tänud!

Jelena, TallinnEi oodanud et oma suhteliselt määrdunud diivani nii puhtaks saan. Nagu uus :)

Eve, SakuTöö kiire ja korralik, töötajad asjatundlikud ja jagavad ka soovitusi. Soovitan!

Piret, KülitseAitäh, jäin tööga väga rahule, kiire, korrektne, oskuslik ja täpselt planeeritud aeg.

Juta, PärnuKorralik ja kvaliteetne töö, tänud. Kasutan Teie teenust ka edaspidi!

Ludmilla, TallinnMeeldis kohene vastamine kirjale ja reageerimise kiirus. Suurima heameelega kasutan teenust ka edaspidi.

Tõnis, Kurtna SündmuskeskusVery happy with how professional and nice the workers were. Thanks so very much!!

Shamena, TallinnNoormees saabus õigeaegselt, oli viisakas, tegi töö eeskujulikult. Olen rahul. Aitäh!

Sirly, KeilaTöö läks kiiresti, töötajad professionaalsed ja sõbralikud. Tulemus oli väga hea.

Leida, TiskreVäga viisaks teenindus. Meeldivad teenindajad, nad selgitasid meile kenasti, mida nad teevad ja andsid nõu pehme mööbli puhastamiseks. Minul on väga vana 30 aastane Vietnami käsitöö vaip ja olen saadud tulemusega väga rahul. Keemilises puhastuses ma sellist tulemust ei saanud.
Tänud ja meeldivaid kohtumisi tulevikus.
Teie klient Õie Väljas


Õie, PiritaTulemus hea, töö korralik!

Sirje, KülitseHästi tore ja sõbralik teenindaja oli, diivan sai ka puhtaks. Töö oli kiire ja korralik. Tänuga, Anneli Kenk

Anneli, TüriDiivan, tugitool ja vaip olid kõik kenasti puhtad.

Merily, TallinnVäga kiire töö ja puhas tulemus. Lõhnatu!

Raili, TallinnVäga sõbralikud ja toredad noormehed olid teenindajateks, tegid töö kiirelt ja asjalikult. Kohapeal kaardiga tasumise võimalus on väga mugav!

Keiu, AssakuSõbralik ja abivalmis kiire teenindus,

Eveli, NõuniVäga professionaalne ja kiire teenindus.

Marge, KülitseHea teenindus, kiire ja puhas töö.

Maria, TallinnTöö teostajad olid täpselt kohal, kõik oli väga korrektne ja kiire. Tulemust saan lõplikult hinnata, kui kõik on kuivanud, kuid juba praegu oli näha, et mustus on kadunud. Mulle meeldis ja kasutan edaspidi ka.

Eva, TartuMehed olid kohal õigel ajal. Töö oli kiire ja korralik.

Krister, TallinnJäin rahule nii teenindaja kui ka teenusega. Kindlasti tellin teid ka edaspidi.

Elle, PärnuJäin rahule, teenindus meeldiv.

Milen, Lähtse külaKôik oli super, tulid tegid ilusti puhtaks ja segadust ei korraldanud.

Laura, TallinnJäin teenusega väga rahule. Broneerimissüsteem ja kogu kogu suhtlus oli väga täpne, korrektne, sõbralik. Puhastustulemus oli super! Vaip oli küll samal õhtul veel märg, aga kuivas 24 tunni jooksul täielikult.

Eva-Maria, TallinnKiire töö, suurepärane tulemus, meeldiv suhtlus.

Helen, TallinnVäga meeldiv, asjalik ja heatujuline kiire töö.


Margit, Lääne-Harju valdÄärmiselt kiire ja professionaalne töö. Mina sain samaaegselt tööd teha, kui noormehed mööbliga toimetasid. Samuti meeldis nende sõbralikkus ja avatus, kui kahe-aastane noormees nende juures uudistas, et mida nad küll seal suure masinaga teevad ja toimetavad. Väga rahul!

Liina, TallinnVäga meeldiv suhtlus ja korrektne töö. Mööbel jälle nagu uus. Tänud.

Lembitu, PärnuJäin väga rahule, diivan puhas ja lõhnatu.

Mari-Liis, TallinnSain kiiresti sobiva aja, seda pidi küll veidi muutma, aga ka see aeti korda meeldivalt. Aega kulus vähem, kui planeeritud, kuid diivan saadi täiesti puhtaks.... okseplekid ja muud. Väga rahule jäin. Tellin teinegi kord.

Marju, Järva valdOleme teenusega väga rahul. Töö kvaliteet on hea. Soovitame kindlasti.

Noorus Spa Hotel, Narva-JõesuuSuurepärane tulemus. Tänud!

Kristjan, TallinnTänan teid koostöö eest. Tehtud töö on väga kvaliteetne – diivanid ja madratsid on väga puhtad.Tatjana, Narva-JõesuuMeeldiv noormees, kes andis ka ilusti teada sms teel, et natuke hilineb. Jäin väga rahule, tänud.

Kersti, PärnuOlen teenusega väga rahul. Kindlasti soovitan tuttavatele ning kasutan ka edaspidi seda teenust.

Maiju, TallinnVäga hästi ja professionaalselt tehtud töö ning äärmiselt sõbralik teenindus.

Tiina, TallinnKlienditeenindaja oli väga sõbralik ja tegi suurepärase töö.

Silver, TartuKõik oli väga hästi :) Toredad inimesed ja hea töö!

Kirti, TartuSuper! Jäin väga rahule ja olen jõudnud juba esimesed soovitused edastada tuttavatele! Sain mööbli väga puhtaks, nii head tulemust ei osanud küll loota, aitäh!

Piret, Tallinn, NõmmeHästi tehtud!

Risto, TallinnJäin väga rahule, töö tehti kiirelt, puhtalt ja korralikult. Väga tore ja kena noormees oli :)

Keiu, TallinnTeenindus oli suurepärane. Puhastaja saabus väga täpselt, tegi töö täpse aja jooksul oli väga meeldiva suhtlemisega.

Kati, TallinnPuhastamas käis väga meeldiv ja asjalik noormees, teenindus oli professionaalne ning suhtumine väga sõbralik ja viisakas. Jäin Cleansmarti tööga väga rahule. Aitäh!

Maris, HaabneemeAitäh! Kiire, meeldiv teenindus. Loodussõbralikkus oli väga meeldivaks üllatuseks.

Liina, LuuaTeenindus on super heal tasemel. Inimesed on meeldivad ja teevad hästi oma tööd. Abivalmidus jättis hea mulje.

Jekaterina, TallinnVäga sõbralik teenindus, kiire tegutsemine ja ootuspärane tulemus.

Silja, ValgaTeenindus väga hea!

Mirje, KiiliVäga korralik ja kiire!

Gert, ViimsiVäga meeldivad töötajad ja kiire kvaliteetne töö. Jätkake samas vaimus!

Kaire, PärnuVäga mugav teenus, kontoris mitu aastat puhastamata olnud mööbel näeb väga värske välja!

Leika, Nafta Films OÜMa jäin tõesti teie teenusega väga väga rahule ning soovitan soojalt seda ka kõigile oma tuttavatele. Nagu täna selgus, siis tegelikult paljud  inimesed ei teagi, et selline teenus üldse olemas on :)


Kristel, TallinnKlienditeenindus oli väga sõbralik, teenus oli kiire ja väga korralikult tehtud.

Kadri, PapsaareSõbralik ja kiire teenindus, kvaliteediga rahul :) kindlasti kasutan ka kolmandat korda :)

Raili, RakvereTere. Tänan Teile. Kõik oli super!!!!

Vladimir, Rebala külaTellimus täideti juba järgmisel päeval. Väga viisakas, kiire ja kvaliteetne töö.

Reet, PärnuTöö kiire ja korralik!

AIT Advertising OÜTeenindus väga täpne ja meeliv, jäin väga rahule.

Anne, RaplaVäga meeldiv teenindaja, töö kiire ja väga korralik.

Anne, TallinnKlienditeenindus väga hea. Teenuseosutaja kohta ainult positiivsed sõnad. Tulemus samuti hea, sõltus ju tellija materjalist :)

Janika, LoksaTänud, olen väga rahul teie firma kiire, täpse ja kvaliteetse tööga. Teie tubli ja viisakas pikka kasvu noormees oli väga täpselt kohal ning tegi juba teistkordselt meie pehmele mööblile kiire ja kvaliteetse töö - kiidan! Tellin ka edaspidi :)

Anne, TallinnJäime teenusega nii rahule, et sooviks teie ettevõtet ja konkreetset töötajat kindlasti kiita.
Teenuse osutaja oli kohal õigeaegselt, kõik kokkulepitud esemed tehti korralikult puhtaks ning järgmisel hommikul oli ka arve meilboksis olemas. Väga hea teenus, jäime väga rahule, tänud!


Advokaadibüroo ALTERNA, TallinnTeenindus teil on väga heal tasemel!

Airlines Services Estonia AS, TallinnKõik korrad kui olen kasutanud, olen väga rahule jäänud, aga vajaksin ka kardinate pesu mis on ruloodena, see teenus võiks Teil ka olla.

Edith, KakumäeVäga hea kogemus. Kõik läks kiirelt.

Taavi, TallinnHästi sõbralik teenindus. Soovitan!

Tiia, JõgevaAjast peeti kinni ja töötajad olid väga sõbralikud. Diivan sai puhtaks ja ka koera uriini plekist ja lõhnast saadi lahti.

Katariina, TartuVäga meeldiv töötaja!

Kadri, TallinnTöö kiire ja korralik! Olen väga tänulik ja imetlen oskust hakkama saada ka vanade plekkide eemaldamisega.

Marit, TallinnKõik oli super! Sobiva aja leidmine, täpsus, kiirus... Diivan näeb nüüd välja nagu uus. Suured tänud teile!

Veronika, TallinnKodus käinud spetsialist oli väga viisakas, asjalik ja meeldiv. Diivan sai peale töötlemist ilusti puhtaks.

Mari, TallinnKasutan Teie teenuseid juba neljandat korda ja olen alati rahul. Aitäh!

Natalia, TallinnTöö kiire ja korralik. Jäin üliväga rahule!

Marika, TallinnSuurepärane!

Helen, TallinnSuper teenindus, jätkake samas vaimus.

Jelena, TallinnVäga hea ja kiire teenindus, aitäh! :)

Eve, TallinnOlen positiivselt üllatunud, kui kiiresti kõik laabus ja kui sujuv ja meeldiv teenindus oli:)

Karita, TallinnSuurepärane ja professionaalne teenindus. Jäin väga rahule!

Ene, TallinnKõik oli väga hästi. Diivanile jäi küll üks tume plekk, aga see oli ka viis aastat vana. Kui arvestada, et diivan oli kümme aastat vana ja esimest korda sügavpuhastuspesu sai, siis tulemus on 5+. Töötajad korektsed, puhtad, sõbralikud, viisakad. Tänan!

Ave, TartuVäga meeldiv kogemus. Suur tänu!

Marina, TallinnVäga rahul, noormees oli täpselt kokkulepitud ajal kohal ja aega kulus ka umbes täpselt nii palju, kui ennustati. Tulemus on ka üllatavalt hea:)

Hannela, KloogaSuured tänud väga sõbralikule, asjalikule ja toredale noormehele, kes meie pere madratsid uueks võlus. Ei oleks uskunud, et madratsid taaskord nii valged saavad olla :)

Hele Mai, TallinnVäga tore diivani puhastaja, kiire ja korralik töö!

Janne, TallinnOlete lihtsalt super! Diivan oli vaid ostes sama ilus ja puhas! Suured-suured tänud! Noormees, kes diivanit puhastas - sellised võiksid kõik teenindajad olla!
Kindlasti soovitan ka sõpradele!


Marvi, VändraSuurepärane teenus. Täpselt õigel ajal kohal ja hea töö.

Virge, TallinnAlati väga meeldiv, kiire ja korrektne töö.

Mari-Liis, TallinnLühidalt paar sõna. Noormees oli väga viisakas, korrektne ja hoolas. Töö väga hea ja kiire. Tänan Teid!

Aivar, TallinnKuna tegemist oli väga määrdunud esemetega, sai tulemus üllatavalt hea. Teenus oli ajatundlik ja põhjalik.

Ulvi, Saue valdKiire ja korralik, meeldiv kogemus. Eriti meeldis kaardimakse võimalus!

Kaspar, TallinnKiire, tõhus ja taskukohane teenus. Aitäh!

Claudia, TallinnKiire teenindamine, kvaliteetne töö! Väga hea!

Inese, TallinnÄäretult korrektne ja meeldiv teenindaja.

Epp, HaapsaluJäin teenuse ja teenindajaga väga rahule. Kõik oli tasemel.

Ülle, RaplamaaTeenindaja oli viisakas, kiire, korrektne. Hoiatas ette liiklusest tekkinud ajalise viivituse pärast, aga juhtumisi mulle see just väga sobis :)

Tiina, KuusaluOlen väga rahul.

Riia, PärnuVäga hea teenindus. Ei tahakski midagi muuta.

Laura, TartumaaVäga meeldib teenindus ja suhtlus nii enne kohaletulekut kui teeninduse käigus.

Monica, MustamäeVäga meeldiv teenindaja nii telefonis kui kohapeale tulnud meesterahvas. Töö kiire ja korralik.

Marit, Rae valdSuur tänu! Tegite meie vana diivaniga imet!

Helen, RannamõisaKiidan ka, meie kirjust diivanist sai ilus beez diivan, nagu uus!!

Pille, SavernaKõik oli hästi - kellaaegadest peeti kinni ning diivan sai puhtaks.

Maarika, TartuTeenindus kiire, sõbralik ja asjalik!

Sirle, NõoKõik oli väga super ja olen väga rahul, et leidsin Teie ettevõtte! Kindlasti kasutan veel Teie teenuseid, vaip lausa särab!

Ele, Otepää valdPuhastus oli väga professionaalne.

Ants, Kose valdVäga meeldiva käitumisega puhastaja, suhtles vabalt, viisakas, korralik töö.

Kristel, PärnuKõik sujus väga kenasti, tulemus on üle ootuste hea. Aitäh, nüüd pole piinlik jõuluks külalisi kutsuda :)

Iris, TartuKõik oli nagu uus, loodan, et tegite enne ja pärast pilte meie jubedatest toolidest!

Krista, TallinnJäime väga rahule noormehega, kes puhastama tuli. Töö oli kiire ja professionaalne, kadusid ka need plekid, mille väljatulekus me väga kindlad polnud. Ka parkett oli peale diivanite ja toolide pesu korralikult ära kuivatataud.

Signe, TallinnTere! Olen väga rahul ja kindlasti kasutan Teie teenuseid ka edaspidi ja soovitan ka sõpradele!

Eve, PärnuPeale suurepärase teeninduse ja väga korraliku töö ärategemise soovin tänada Teid ja nimelt seda meesterahvast, kes vaatamata mitte eriti lahkele vastuvõtule meie pereliikmete poolt, rahulikult viis oma suurepärase töö algusest lõpuni. Suur, suur tänu!

Irina, Ida-VirumaaTeie teenuse osutaja ületas meeldivalt ootusi. Märkas ise lisaks puhastatud toolile ka teist määrdunud tooli (mille puhastust polnud ette tellitud) ning puhastas ka selle (kogu tellimuse täitmiseks kulunud aeg oli oodatust lühem ja seega oli tal aega üks lisatool puhastada). Olin algul veidi skeptiline täitsa võõra inimese koju kutsumises (keegi täitsa võõras tuleb koristama), aga tuli meeldiv ja vaikne inimene ning tegi oma töö ilusti ja kiirelt ära. Aitäh teile, pinnad on kenasti puhtad! :

Jaana, TallinnTegemist oli 10 aastat vana valge diivaniga - tulemus super! Väga kliendisõbralik teenindus! Kindlasti kasutan teenust ka tulevikus.

Ceith, TartuVäga kvaliteetne, kiire ja viisakas ning meeldiv teenus/teenindus.

Kati, SakuSupertöö! Kiidan!

Heidi, ElvaOlen väga rahul nii teenuse kui ka klienditeenindusega.

Triin, TallinnMeeldis Teie inimeste kommunikatsioon ja täpsus. Tänud kena töö ja tulemuse eest.

Inga, TallinnTänan!
Teenusega väga rahul!


Kadri, Sauga vald, PärnumaaTere!
Tänan hea teenuse eest!


Alli, HaapsaluMeil oli sama must diivan ja õnneks täna, tänu Cleansmart Eestile saime selle diivani puhtaks. Meie diivan on nagu uus😍

Olga, PärnuMe siiralt veel täname suurepärase koostöö eest. Jõudsime eile oma maakoju ning olime tulemusega väga rahul.
Kui teile ka sobib, siis loodame väga tulevase koostöö jätkumisele!


LiisianneSuured tänud meeldiva teeninduse ja kvaliteetse teenuse eest! Mind jätkuvalt ennast kodus pole, aga juba nägin videot diivanist, mis oli nagu uus :)

Deivia, TallinnTere!

Veelkord suur tänu väga meeldiva teeninduse ning kvaliteetse töö eest!


Kairit, Rae valdSuured, suured tänud teile! Eile käidi minu diivanit puhastamas... Vau... Ma poleks uskunud et mu diivan kunagi veel niiii puhtaks saab. Super! Mul on Teile ainult kiidusõnad. Soovitan Teid kindlasti oma tuttavatele.

Egne, VõruMinul tehti eile diivan ja tugitool puhtaks.Veelkord kiidan tegijaid.Super töö! Soovitan teistelegi!

Maire, TallinnAitäh !!
Meie pere on tulemusega väga rahul.
+teenindaja oli väga tore ! :)


AetMina olen ülirahul tööga!!! Diivanid säravad siiamaani, ei luba kellelgi istuda ka.

Bamela, JüriTere!
Täname puhastustöö eest Akadeemia teel! Oleme väga rahul.


Rein, TallinnMina olen Cleansmarti teenust kasutanud juba kaks korda (diivani puhastus). Olen väga rahul nii teeninduse kui tulemusega! :)

Rhea, MeriväljaTänan väga operatiivse tegutsemise eest! Kõik sai puhtaks, töö väga kiire ja korralik! Vaibad ja diivan on tõesti nagu uued...
Aitäh Teile!


Merike, MurasteSuper kvaliteet ja sõbralik teenus, hinnad ka ausalt paigas. Soovitan, just täna tehti kodus diivan puhtaks!

Martin, SakuMu diivan lihtsalt särab puhtusest! Töö kiire, korralik. Teenindus fantastiline! Soovitan julgelt kòigile- väga, väga tublid! Aitäh Cleansmart!!!

Krista, ViimsiSuured tänud. Olen tulemusega väga rahul!

Irina, Tallinn, MustamäeMina jäin väga rahule, meil tehti uueks nii nurgadiivan, kui autoistmed ja kindlasti pöördun veel nende firma poole!

Anu, Habaja külaKasutasin teenust ja olen väga rahul nii töö kui töötegijaga!

Sirje, Värska valdOlen väga väga rahul. Diivanid on puhtad. Soovitan kõigile kellel diivanipesu ees. Paremat on raske tahta :)

Igor, TallinnTellisime ka diivani puhastamise ja tulemus on super! Ma ei uskunud, et 10a vana diivan võib jälle nii uus välja näha. Minu poolt ka ainult kiidusõnad, suured tänud!

Kristiina, ViimsiTäna said ka minu tugitoolid hoolitsetud ja olen väga rahul. Super töö! Soovitan.

Adis, TartuMina olen super rahul! Suur suur tänu, sest meie diivan sai puhtaks ja näeb välja nagu uus! Soovitan kõigile ja kes kahtleb siis proovige järgi... oma silm on kuningas! :)

Maria, TallinnOlen firma teenuseid kasutanud. Töö ja tulemus kiiduväärt! Soovitan!

Ellen, Kiili valdOlen ka proovinud teenust, väga rahul!

Aino, TallinnJulgelt soovitan seda firmat ja teenust. Töö sai tehtud hindele 5+ ja hind oli ka mõistlik.

Lea, TallinnYes! Kuivanud Isku seemisnahast diivanid on nägu uued! Tänan! Olen väga rahul tulemusega!

Olga, TallinnSuper teenus! Jäin väga rahule. Kõik laabus nii lihtsalt ja tõrgeteta. Soovitan kõigile Just-just läksid poisid ära ja maha jäi ilus puhas diivan.

Lea, MännikuSuured tänud :)
Superhea tulemus. Olen väga väga rahul! :)


Maiju, TallinnKoju võetud hüljatud kassike pissis diivnanile ning mõte liikus uue diivani ostu poole. Enne siiski proovisin keemilist puhastust ning kaks toredat noormeest saatsid korda ime. Suured tänud!

KristaTöö oli kiire ning äärmiselt korralik, teenindus super ning pidin isegi üllatuma - tulemus sai oodatust kordades parem! :)

Keity, Pirita tee, TallinnVäga hea ja kiire teenindus, esimesest hetkest jäi mulje, et kliendi mure on ka nende mure. Igatahes sai vaip uue elu.

ReetHea teenindus, super tulemus!

Reet, ÕismäeHeledad diivanid said puhtaks. Teenindus oli esmaklassiline. Samal päeval tuli mul kohtuda ka ühe suure telekommunikatsiooni ettevõtte esindajaga ja pean ütlema, et teie teenindus oli sõbralikum, kiirem ja vastas igati minu ootustele. Tänud ja edu noormeestele, kes tubli töö tegid :)

Jaanika, HarkujärveVäga sõbralik ja hea teenindus, tulemus oodatust parem!

Mark, TiskreJulgen soovitada! Sõbralik teenindus ja hea tulemus!

Krõõt, TallinnVäga kiire ja kvaliteetne töö. Soovitan!

Jaana, TallinnMeie diivan puhastati eelmine nädal. Super hea teenindus, kvaliteet ja mis minu jaoks ülioluline-hea kodulehelt ise aega broneerida. Tänud ja soovitan soojalt!

Tiina, TallinnSuper teenindus, töö suurepärane. Olen väga, väga rahul ja soovitan!!! :) Meie diivan oleks nagu täna ostetud :)

Veronika, TänassilmaMina olen ka super rahul!:) Diivan nii puhas, et ei julge enam istudagi.

HegneHea teenindus ja väga kvaliteetne töö!

ChrisSuper töö. Olen väga rahul. Diivan on super puhas ja lõhnab hästi.

Meriliis, TallinnMinu diivani tegid küll ülimalt puhtaks ja kohevaks uuesti. Supper tulemus. Soovitan.

Ka DriSoovitan!

Tiiu, TallinnКто чистил, все хвалят очень.

Irina, TallinnSoovitan! Töö kiire ja korralik ning kokkulepitud ajal :) Aitäh

Riina, TallinnMina ka eilse töö tulemusega väga rahul. Töö kiire ja korralik. Aitähh!

Anneli, PärnumaaSoovitan, ise olen rahul, kindlasti kasutan teenust lähiajal veel.

Ingrid, ValgaSoovitan. Olen rahul.

Svetlana, TallinnTõepoolest, meie diivan sai puhtaks, mis tundub uskumatu:-) Lisaks oli ka teenindus väga paindlik ja igati asjalik. Soovitan kõigile!

Triin, TallinnKui oma silmaga poleks näinud, ei usuks :)
Teenindus oli esmaklassiline :)
Ja kaardimakse omas kodus.. mugavus missugune! :)


Annika, MaarduVäga hea teenindus ja resultaat!!! Tänan Teid!

Nadia, TallinnOlen diivaniga väga rahul, hoopis teine ilme toal kohe :) Aitäh!

Kristi, PärnuOlin algul umbusklik, kuid kui nägin tulemust, jäin ülirahule. Soovitan ka teistele. Antud teenust kasutan kindlasti ka tulevikus.

Maigi, PaideMeie diivan sai eile endale uue puhta näo :)
Soovitan!!!


Virge, TallinnMina ka kasutasin teenust. Praegu kahetsen, et diivanist enne pilti ei teinud. Ühesõnaga, jäin väga rahule. Superlux!

Terje, Jõhvi valdSuur, suur tänu toredale puhastajale. Minul on ka nüüd nagu uus diivan kohe!

AnuSuper töö lihtsalt ja väga tore puhastaja. Ma poleks elus ees uskunud, et meie diivanit on võimalik puhtaks saada, aga teie seda just tegite :) Suur aitäh teile. Kindlasti kasutame teie teenust veel ja soovitame seda ka teistel teha :)

RailiAitäh tänase töö eest! Oleme väga rahul!

Kadiliina, TartuVäga äge, kiire ja korralik töö. Mul oleks nagu uus diivan nüüd :) Aitäh!!

Eili, TallinnOlen väga rahul. Suur tänu Teile!!!!

Marjatta, TallinnSuperteeninduse osaliseks saime ja diivanid on nagu uued, aitäh!

Nele T, TallinnKiidan lõputult Cleansmardi meeskonna paindlikkust ja vastutulelikkust sobiva kuupäeva leidmisel - kuna elan Tartumaal, pidi natuke kuupäeva sobitama. Väga meeldiv suhtlemine, kõik mu küsimused said vastuse. Töö oli kiire ja korralik ning tulemus laitmatu, diivan väeb peale puhastust välja nagu uus. Kindlasti kutsun teid varsti jälle :) Aitäh!

Rica, TartumaaTeenust kasutanud , rahul....!

Eha, PärnuTöö kiire ja korralik, soovitan!

ElinaOlen nende teenust kasutanud, oli supersõbralik teenindus ja töö korralik, väga rahul!

SirlyVaip käes. Nagu uus! Olen väga rahul ja kasutan teie teenust tulevikus kindlasti veel.
Parimate soovidega,


Sirly, KeilaTere!
Käisite üleeile Põlvas minu nurgadiivanit puhastamas ja palusite tagasisidet. Tahtsin öelda,et peale kuivamist ei jäänud sealt tagant nurgast seda plekki enam üldse näha, niiet tulemus oli isegi parem, kui ma lootsin :)


EdaTere!
Diivan kuivas küll pisut kauem kui arvasin (umbes 7 tundi kulus, et täiesti kuivaks saaks), aga tulemus on super! Küünlarasvaplekid on kõik jäljetult kadunud :)
Tänan!


Aira, TartuJäime Teie teenusega väga rahule ja oleme julgelt soovitanud mitmele tuttavalegi.

Liili Tallinnast KakumäeltVäga kiire ja korralik teenus, aitäh!

Veikko, ViimsiOleme väga rahul Teie firmaga!

Svetlana, Tallinn, Linnamäe teeTellisin puhastuse diivanile ja kattemadratsile. Hinnakalkulaator andis sobivalt töö aja ja maksumuse ning saatsin kohe ka broneeringu . Ühendust võeti juba samal päeval (laupäev!) ning kokkusaamise leppisime paari päeva kaugusele. Töö sai valmis juba pooleteise tunniga ning kevadkampaania raames sain ka hea soodustuse. Konkurendi juures oleksin sama raha eest saanud ainult diivanipuhastuse. Nii et lisaks heale tööle ka puhas aja- ja rahavõit!
Lisaks tahan kiita kodulehte.


Virge, TallinnKäisite Tallinnas Nõmmel teostamas diivani (vereplekid) ja tugitoolide sügavpuhastust. Tahtsin anda tagasisidet, et jäime väga rahule tulemusega. Diivanil on plekid küll õrnalt aimatavad aga seda ilmselt oskangi ainult mina näha :-)
Võõrale silmale on diivan täiesti puhas. Tugitoolid säravad nagu briljandid:-)
Sain ka selles osas targemaks, et selliste raskete plekkide puhul on parem kui neid ise torkima ei hakka ja mida rutem spetsialist kutsuda seda parem on tulemus.
Veel kord suured tänud ja kindlasti soovitame teid teistelegi.


Tiina Tallinnast NõmmeltKahe lapse kasvamisega kaasnevad paratamatud uriiniplekid tulid meie madratsist igatahes ilusti välja. Üllataval kombel saadi puhastuse käigus lahti ka kolmeaastase poolt diivani seljatoele pastakaga maalitud "teosest" :)

Anneli, HaapsaluÜhe "pisikese" peo käigus suutsid meie külastajad vaipkattele kummuli keerata nii salatikausi kui ka punase veini pudeli. Õnneks ma teadsin, kust abi saab, sest positiivne kontakt teie ettevõttega oli juba varasemast ajast.

Ei pea vist mainimagi, et nagu varasematel kordadel, sai ka seekord vaip täiesti jäljetult puhtaks.


Marika, SakuMa ei uskunud, et minu vanast diivanist, mis aastaid keldris oma aega oodanud, veel asja võiks saada. Aga tekkis vajadus see taas kasutusele võtta ja puhastamine oli hädavajalik. Tulemus oli tõesti uskumatu - isegi vanad plekid kadusid ja värvid muutusid palju kirkamaks. Soovitan!

Heilika, KohilaMinu väike laps määris diivani šokolaadiga kokku. Proovisin plekke ise eemaldada, aga selletulemusena tekkisid plekkidele ümber lihtsalt suuremad tumedad laigud. Mõtlesin juba diivani katteriide vahetamisele. Netist puhastusteenust otsides leidsin teie lehe. Nad tulid kiiresti kohale, puhastasid ning saidki plekist jagu! Nüüd on mul nagu uus diivan!!!! Aitähhh teile!!!

ReelikaPiilupardi mängutuba vahetas oma asukohta ning uutesse ruumidesse kolides vajasid puhastamist nii kasutusel olnud vaipkatted kui diivan. Internetiotsinguga leidsin teie firma, kes meile hädavajalikku teenust pakkus.

Olulised märksõnad valikul olid nii kvaliteet kui kiirus, sest remonttööd olid niigi plaanitust kauem kestnud ja oodata enam ei saanud. Olulised olid ka puhastamiseks kasutatavad ained - lastele mõeldud keskkonnas peab kõik olema ohutu, turvaline ja lõhnatu.

Puhastamise tulemus ületas kõiki ootusi, inimesed olid oma ala asjatundjad ning teenindus sõbralik ja korrektne. Tänud teile ja edaspidi teame, kust abi leida!


Jane, mängutoa perenaineMinu elutoa ehteks on ilus suur hele diivan. Diivani ühes nurgas armastab mu mees istuda ja telekat vaadata või arvutis surfata. Ühel päeval märkasin, et diivani katteriie on sellelt kohalt teksasinine. Ise ei julgenud ma diivanit puhastama hakata. Leidsin teie firma ja olen väga rõõmus, et diivan ja tumba, lisaks ka elutoa vaip põhjalikult puhtaks said.
Enam ma oma mehel teksapükstes istuda ei luba :)


Riina LasnamäeltEsialgu tundus küll uskumatu, aga minu kolme lapse kasvamise (ja kõik sellega kaasneva) vastu pidanud madrats on jälle nagu uus. Ainult kiidusõnad!

Hele-Riin, Pärnu
Soovite puhastust?
Broneeri siin!
Diivanite, tugitoolide, madratsite ja vaipade puhastamine

Eemaldame plekid, hävitame tolmulestad ning puhastame põhjalikult Teie
 • diivanid
 • tugitoolid
 • madratsid
 • vaibad
Käime klientide juures üle kogu Eesti - transporditasuta!

Pehme mööbli sügavpuhastus - vaata hinda


Mõned meie headest klientidest:
Olde Hansa

Stroomi residents

Vapiano

St.Patrick's Pub

Edelaraudtee
Forum Cinemas

Skypark

Sakala hambaravi

Silk Sushi Bar
Noorus Spa Hotel

Laura Ashley

Padise mõis

Saku mõis
Omniva

Amps

Restoran Ruhe

Luhtre turismitalu

Varbla puhkeküla
Delux Dreams

Softrend

Borg

ABB

Ojako puhke- ja koolituskeskus
 
Diivanite puhastamine, madratsite puhastamine, vaipade puhastamine

Vaata lisaks:

Ajaviiteks:

 • Kodune plekieemaldus
 • Veidi tolmulestadest
 • Artikleid siit ja sealt
 • Korduvad küsimused
 • Juhtub ka tegijatel
 • Uudised
 • Kasulik:

 • Pakume tööd
 • Cleansmart™ on kaubamärk, mille omanikuks on Cleansmart Eesti OÜ. Kaubamärgi kasutamine mistahes otstarbel on lubatud ainult omaniku loal.
  Meie võrgustik:    cleansmart.ee   |   vaibapesula.ee   |   rohelinepesumaja.ee   |   diivanipuhastus.eu   |   vaibapuhastus.eu