Cleansmart Eesti - pehme mööbli ja vaipade keemiline puhastus üle kogu Eesti. Transporditasuta! Hinda meie teenuseid!


2017. aasta lõpus käivitasime tagasisidesüsteemi, mis võimaldab klientidel kümnepallisüsteemis hinnata rahulolu meie ettevõtte teenuste ning samuti teenindamise kvaliteediga. Praeguseks hetkeks on oma arvamust avaldanud 1498 klienti ning keskmiseks hindeks on kujunenud 9,64 maksimaalsest 10-st (andmed uuenevad reaalajas automaatselt).

Täname kõiki saadetud tagasiside eest ning püüame arvestada iga kommentaari, mis aitaks meie teenuseid veelgi paremaks muuta!


Klientide hinnang reaalajas: 9,64 / 10
9,64
10-st

Koostööpartner:  

Toetame Lastefondi
diivanipuhastus.eu - pehme mööbli ja vaipade keemiline puhastus üle kogu Eesti. Transporditasuta!
.
Diivanite, tugitoolide, madratsite ja vaipade keemiline puhastus Tekstiilipesurite rent Galerii teostatud töödest Pehme mööbli puhastuse hinnainfo Kliendid meist Kontaktandmed ja rekvisiidid

Cleansmart Eesti - pehme mööbli ja vaipade keemiline puhastus üle kogu Eesti. Transporditasuta! Cleansmart Eesti hoiab oma kliente


Pehme mööbel ning vaibad vajavad põhjalikumat hooldust ning puhastust vähemalt korra aastas. Kui olete meilt korra oma mööblile või vaipadele puhastuse tellinud, on järgmine puhastus Teile kui meie püsikliendile 15% soodsam!


  Üle 6400 rahuloleva kliendi, neist ligi 700 on kasutanud meie teenuseid 4 või enam korda.
Diivanipuhastuseks helista 5840 2185 ning broneeri aeg!

Plekkide eemaldamine kodus

Mida peaks teadma plekkidest

Veiniplekkide eemaldamine ei ole keeruline

Mõnikord ikka juhtub...

Enamasti käivad õnnetused mööda inimesi, mitte kivisid ja kände. Aga mõnikord juhtub, et õnnestused käivad ka mööda vaipu ja diivaneid - torditükk võib ju üsna kergelt taldrikult maha pudeneda või veiniklaas ümber minna. Mida teha, kui midagi taolist juhtuma peaks?

Esimene reegel – tegutsege võimalikult kiiresti! Mida kauemaks plekk kangale või vaibale jääb, seda suuremaks muutub tõenäosus, et seda sealt enam jäljetult eemaldada ei õnnestu. Kui plekk jääb pikemaks ajaks eemaldamata, võivad kangale tekkida juba värvikahjustused või saab kanga enda struktuur pöördumatult rikutud ning eseme endist välimust taastada ei ole enam kuidagi võimalik. Veini-, marja- (mahla-), kohvi- jt tugevalt pigmenteerivate omadustega vedelike puhul on nende kontakti aeg kangaga väga oluline - mida pikemaks ajaks plekk eemaldamata jääb, seda tõenäolisem on, et plekke enam täielikult välja saada ei õnnestu.

Teine reegel – mitte mingil juhul ärge hakake plekki hõõruma! Kui tegemist on vedelikuga, siis tuleb kiiresti nii palju kui võimalik sellest kätte saada. Kõige parem on seda teha majapidamispaberiga - piisab sellest, kui paberiga õrnalt(!) plekile vajutada ning senikaua pabereid vahetada, kuni need kuivaks jäävad. Kui tegemist on tahkema ainega, siis proovige sellest võimalikult palju noaotsa, lusika või muu käepärase vahendiga eemaldada. Ärge kasutage liigset jõudu ega avaldage survet, püüdke vältida pleki tekitaja surumist sügavamale kangakiudude vahele.

Pleki lahjendamiseks võite valada sellele leiget (mitte mingil juhul kuuma!) vett, lasta veidi aega seista ning siis taas paberiga õrnalt kuivatada. Seda protsessi võib korrata niikaua, kuni plekk muutub oluliselt heledamaks või parimal juhtul kaob sootuks.

Kui Teil tekib tahtmine kõikvõimalike kemikaalide ja küürimisharjaga relvastatult pleki vastu aktiivsele rünnakule asuda, siis palun proovige see soov endas maha suruda - tõenäoliselt teete asja ainult hullemaks. Esiteks - harjamine surub plekitekitaja väga kindlalt ja väga sügavale kangakiududesse; teiseks - tugeva harjaga nühkides kahjustate kindlasti kanga pinda; kolmandaks - pesupulbrit vms. seesugust vahendit (eriti neid vahendeid valesti doseerides) ei õnnestu pärast enam kangast ise kätte saada. Ja siis on tegemist juba mitte ainult nt veini-või kohviplekiga, vaid lisaks ka puhastusvahendi plekiga. Kui Teil siiski on suur soov ise plekkidega jõudu proovida, siis allpool on toodud rida soovitusi, mida järgides Te võite ettevaatlikult katsetada, kuid mingit garantiid me õnnestumiseks anda ei saa.

Kõige targem, mida Te õnnetuse korral teha saate - ärge tehke mitte midagi peale õrna(!) kuivatamise. Siis võtke telefon ja helistage meile - 5840 2185


Kas kõiki plekke on võimalik eemaldada?


Pleki eemaldamise tulemuslikkus sõltub väga palju sellest, kuidas tootja on eelnevalt kangast töödelnud, milliseid tehnoloogiaid ning värve kasutanud. Seetõttu ei ole kunagi võimalik kindlalt väita, et kõik plekid on võimalik eemaldada, kui õigeaegselt jaole saada. Ei ole. On juhuseid, kus me ei suutnud jagu saada paari nädala vanusest, seega üsna värskest uriiniplekist lapse madratsil - hügieeniliselt läks madrats loomulikult täiesti puhtaks, kuid visuaalselt jäi rant nähtavaks, kuna kanga värv oli juba kahjustunud. Samas oleme saanud jäljetult kaotada 70 aasta vanused uriiniplekid ühelt lumivalgelt diivanilt, mis omal ajal kasutusest kõrvale jäi ning laoruumis pakituna aastakümneid oma uut aega ootas.

Üldjuhul kehtib rusikareegel - mida naturaalsem, looduslikum ja "ökom" on kangas ning selle töötlus, seda raskem on sellelt plekke kätte saada. Looduslikud materjalid pigmenteeruvad väga kergelt, muudavad oma omadusi ja struktuuri ning need kahjustused on reeglina pöördumatud.

Ennustada, kas mingit plekki õnnestub täielikult eemaldada või mitte, on tegelikult praktiliselt võimatu - tulemus sõltub liiga paljudest asjaoludest. Nii et kui keegi Teile lubab, et suudab jäljetult kaotada kõik plekid, siis ta tõenäoliselt valetab või ei tunne oma tööd.


Milliseid plekke me tõenäoliselt kätte ei saa?


Väga vanu plekke ei õnnestu enamasti täiesti jäljetult eemaldada. Tõsi, me saame nad kindlasti oluliselt vähemmärgatavaks muuta ja paljudel juhtudel jäävad need nähtavaks ainult väga hoolikal vaatlemisel, aga siiski - 100% neid kätte saada ei õnnestu.

Selliseid plekke, mille kallal pererahvas on ise eelnevalt kõvasti vaeva näinud. Harilikult on siis katsetatud üsna huupi ja mitmete erinevate kemikaalidega, aga kuna kodustes tingimustes ei ole seadet, millega mööblikangas pärast korralikult läbi loputada, siis on kõigi nende ainete jäägid kangas sees ja nende täielik eemaldamine on pea võimatu. Kehtib sama, mis eelmisegi punkti puhul - me saame need oluliselt paremaks muuta, aga mitte päris välja.

Allpool on toodud mõned nõuanded, mille proovimise (või proovimata jätmise) jätame lahkelt Teie enda otsustada. 100%-list garantiid ei saa ühelegi neist anda, aga siin toodud valik ei tohiks olukorda kindlasti hullemaks muuta, pigem ikka paremaks :)


Soovite puhastust?

Broneeri siin!Vaadake lisaks:

  Kuidas eemaldada hallitusplekke

  Kuidas eemaldada hambapastaplekke

  Kuidas eemaldada higiplekke

  Kuidas eemaldada huulepulgaplekke

  Kuidas eemaldada jogurtiplekke

  Kuidas eemaldada juuksevärviplekke

  Kuidas eemaldada jäätiseplekke

  Kuidas eemaldada ketšupiplekke

  Kuidas eemaldada kingakreemiplekke

  Kuidas eemaldada kohviplekke

  Kuidas eemaldada kreemi- ja meigiplekke

  Kuidas eemaldada küünelakiplekke

  Kuidas eemaldada küünlarasvaplekke

  Kuidas eemaldada liimiplekke

  Kuidas eemaldada limonaadiplekke

  Kuidas eemaldada mahlaplekke

  Kuidas eemaldada marjaplekke

  Kuidas eemaldada markerijälgi

  Kuidas eemaldada moosiplekke

  Kuidas eemaldada muruplekke

  Kuidas eemaldada nätsuplekke

  Kuidas eemaldada okseplekke

  Kuidas eemaldada pastakajälgi

  Kuidas eemaldada pigiplekke

  Kuidas eemaldada piimaplekke

  Kuidas eemaldada plastiliiniplekke

  Kuidas eemaldada puiduvaiguplekke

  Kuidas eemaldada puuviljaplekke

  Kuidas eemaldada rasvakriidiplekke

  Kuidas eemaldada rasvaplekke

  Kuidas eemaldada ripsmetušiplekke

  Kuidas eemaldada rohuplekke

  Kuidas eemaldada roosteplekke

  Kuidas eemaldada sinepiplekke

  Kuidas eemaldada šokolaadiplekke

  Kuidas eemaldada tahmaplekke

  Kuidas eemaldada teeplekke

  Kuidas eemaldada tindiplekke

  Kuidas eemaldada tomatiplekke

  Kuidas eemaldada uriiniplekke

  Kuidas eemaldada veiniplekke

  Kuidas eemaldada vereplekke

  Kuidas eemaldada vildikajälgi

  Kuidas eemaldada väljaheiteplekke

  Kuidas eemaldada värviplekke

  Kuidas eemaldada õliplekke

  Kuidas eemaldada õlleplekke
Soovite siiski professionaalset puhastust?

Broneeri siin!Pehme mööbli sügavpuhastus: diivanipuhastus, tugitoolide puhastus, madratsite ja vaipade puhastus
Eesti Allergialiit soovitab

Eemaldame plekid, hävitame tolmulestad ning puhastame põhjalikult Teie
 • diivanid
 • tugitoolid
 • madratsid
 • vaibad
Käime klientide juures üle kogu Eesti - transporditasuta!

Pehme mööbli sügavpuhastus - vaata hinda

Kliendid meist:

Oleme väga rahul Teie firmaga!


Svetlana, Tallinn, Linnamäe tee

Soovitan!


Tiiu, Tallinn

Väga kiire ja korralik teenus, aitäh!


Veikko, Viimsi

Mina olen super rahul! Suur suur tänu, sest meie diivan sai puhtaks ja näeb välja nagu uus! Soovitan kõigile ja kes kahtleb siis proovige järgi... oma silm on kuningas! :)


Maria, Tallinn

Aitäh, jäime väga rahule tehtud tööga. Ja lastel oli ka põnev :) :) :)


Sandra, Tallinn

Meil oli sama must diivan ja õnneks täna, tänu Cleansmart Eestile saime selle diivani puhtaks. Meie diivan on nagu uus😍


Olga, Pärnu

Väga meeldiv teenindaja nii telefonis kui kohapeale tulnud meesterahvas. Töö kiire ja korralik.


Marit, Rae vald

Jäime Teie teenusega väga rahule ja oleme julgelt soovitanud mitmele tuttavalegi.


Liili Tallinnast Kakumäelt

Ei oodanud et oma suhteliselt määrdunud diivani nii puhtaks saan. Nagu uus :)


Eve, Saku

Puhastamas käis väga meeldiv ja asjalik noormees, teenindus oli professionaalne ning suhtumine väga sõbralik ja viisakas. Jäin Cleansmarti tööga väga rahule. Aitäh!


Maris, Haabneeme

Mõned meie headest klientidest:
Olde Hansa

Stroomi residents

Vapiano

St.Patrick's Pub

Edelaraudtee
Forum Cinemas

Skypark

Sakala hambaravi

Silk Sushi Bar
Noorus Spa Hotel

Laura Ashley

Padise mõis

Saku mõis
Omniva

Amps

Restoran Ruhe

Luhtre turismitalu

Varbla puhkeküla
Delux Dreams

Softrend

Borg

ABB

Ojako puhke- ja koolituskeskus
 
Diivanite puhastamine, madratsite puhastamine, vaipade puhastamine

Vaata lisaks:

Ajaviiteks:

 • Kodune plekieemaldus
 • Veidi tolmulestadest
 • Artikleid siit ja sealt
 • Korduvad küsimused
 • Juhtub ka tegijatel
 • Uudised
 • Kasulik:

 • Pakume tööd
 • Cleansmart™ on kaubamärk, mille omanikuks on Cleansmart Eesti OÜ. Kaubamärgi kasutamine mistahes otstarbel on lubatud ainult omaniku loal.
  Meie võrgustik:    cleansmart.ee   |   vaibapesula.ee   |   rohelinepesumaja.ee   |   diivanipuhastus.eu   |   vaibapuhastus.eu