Cleansmart Eesti - pehme mööbli ja vaipade keemiline puhastus üle kogu Eesti. Transporditasuta! Hinda meie teenuseid!


2017. aasta lõpus käivitasime tagasisidesüsteemi, mis võimaldab klientidel kümnepallisüsteemis hinnata rahulolu meie ettevõtte teenuste ning samuti teenindamise kvaliteediga. Praeguseks hetkeks on oma arvamust avaldanud 1498 klienti ning keskmiseks hindeks on kujunenud 9,64 maksimaalsest 10-st (andmed uuenevad reaalajas automaatselt).

Täname kõiki saadetud tagasiside eest ning püüame arvestada iga kommentaari, mis aitaks meie teenuseid veelgi paremaks muuta!


Klientide hinnang reaalajas: 9,64 / 10
9,64
10-st

Koostööpartner:  

Toetame Lastefondi
diivanipuhastus.eu - pehme mööbli ja vaipade keemiline puhastus üle kogu Eesti. Transporditasuta!
Telli diivanipuhastus siit
.
Diivanite, tugitoolide, madratsite ja vaipade keemiline puhastus Tekstiilipesurite rent Galerii teostatud töödest Pehme mööbli puhastuse hinnainfo Kliendid meist Kontaktandmed ja rekvisiidid

Cleansmart Eesti - pehme mööbli ja vaipade keemiline puhastus üle kogu Eesti. Transporditasuta! Cleansmart Eesti hoiab oma kliente


Pehme mööbel ning vaibad vajavad põhjalikumat hooldust ning puhastust vähemalt korra aastas. Kui olete meilt korra oma mööblile või vaipadele puhastuse tellinud, on järgmine puhastus Teile kui meie püsikliendile 15% soodsam!


  Üle 6400 rahuloleva kliendi, neist ligi 700 on kasutanud meie teenuseid 4 või enam korda.
Diivanipuhastuseks helista 5840 2185 ning broneeri aeg!

Diivanipuhastus. Vaibapuhastus. Pehme mööbli keemiline puhastus

Tegijal juhtub. Mõnikord...Da Vinci kood

Üllatusi leiad ikka sealt, kust neid üldse oodata ei oska. Sellepärast need üllatused ongi.

Kord üht diivanit puhastades palus klient, kena vanem proua, et teeksime lisaks puhtaks ühe tugitooli, mida algselt tellimuses kirjas ei olnud. Kuna tegemist oli päeva viimase tellimusega ja aega oli, siis jäime rõõmuga nõusse. Tool seisis nurgas, uhke, lumivalge ja pealtnäha nagu uus. Noh, peaaegu uus.

„Ega see eriti must ei ole,“ tähendas proua mõtlikult tooli uurides. „Lihtsalt, et kuna te juba siin olete, siis äkki käite korra oma masinaga üle. Natuke tolmu saab ikka seest vähemaks.“

Muidugi saab, milles küsimus.
Puhastamise käigus tugitooli lähemalt vaadates selgus, et mingid õrnad tumedad triibud olid külje peal siiski näha. Mulje jäi umbes selline, nagu laps oleks sinna kunagi musta rasvakriidiga midagi imekaunist joonistanud ning hoolas, aga kunstivõhiklik vanaema on hiljem käepäraste vahenditega püüdnud selle teose eemaldamisega ise hakkama saada.

Otsisime siis oma arsenalist välja vahendid, mis võtavad lahti kõik värvid, küünelakid, markerid ja rasvakriidid ning töötlesime triibulist külge pisut suurema keskendumisega. Vahendid on meil tasemel ning tulemus oligi loetud minutite jooksul silmaga näha.

Paraku ei olnud see päris selline, mida oodanuks. Triibud muutusid järjest tumedamaks, vähe sellest, need tekkisid ka kohtadesse, kus neid enne üldse ei olnud. Mis seal ikka, uuesti vahend peale, uuesti veidi harjamist, uus loputus. Veel üks loputus. Veel üks ja põhjalik.

Jutid muutusid üha tumedamaks. Lumivalge kanga peal mõjusid need juba üsna võikalt. Ning mida rohkem me pingutasime, seda hullemaks asi läks. Tegemist ei olnud lapse joonistusega, vaid üha selgemalt hakkas välja joonistuma salapärane numbririda. Da Vinci kood? Midagi veel müstilisemat?

Saladus lahenes üsna pea. Tegemist oli vabrikus tooli kattekanga all olevale aluskangale markeriga kirjutatud partii numbri või mis iganes muu tähistusega. Kui kattekangas oli kuiv, ei paistnud numbrid selle alt välja, aga kui riide pesuvahendiga niiskeks tegime, siis hakkasidki müstilised mustad triibud läbi kumama.

Meie õhtu sai päris mitmeks tunniks sisustatud, aga kõik lõppes siiski õnnelikult.Tagasi


Soovite puhastust?

Broneeri siin!Diivanite, tugitoolide, madratsite ja vaipade puhastamine

Eemaldame plekid, hävitame tolmulestad ning puhastame põhjalikult Teie
 • diivanid
 • tugitoolid
 • madratsid
 • vaibad
Käime klientide juures üle kogu Eesti - transporditasuta!

Pehme mööbli sügavpuhastus - vaata hinda


Mõned meie headest klientidest:
Olde Hansa

Stroomi residents

Vapiano

St.Patrick's Pub

Edelaraudtee
Forum Cinemas

Skypark

Sakala hambaravi

Silk Sushi Bar
Noorus Spa Hotel

Laura Ashley

Padise mõis

Saku mõis
Omniva

Amps

Restoran Ruhe

Luhtre turismitalu

Varbla puhkeküla
Delux Dreams

Softrend

Borg

ABB

Ojako puhke- ja koolituskeskus
 
Diivanite puhastamine, madratsite puhastamine, vaipade puhastamine

Vaata lisaks:

Ajaviiteks:

 • Kodune plekieemaldus
 • Veidi tolmulestadest
 • Artikleid siit ja sealt
 • Korduvad küsimused
 • Juhtub ka tegijatel
 • Uudised
 • Kasulik:

 • Pakume tööd
 • Cleansmart™ on kaubamärk, mille omanikuks on Cleansmart Eesti OÜ. Kaubamärgi kasutamine mistahes otstarbel on lubatud ainult omaniku loal.
  Meie võrgustik:    cleansmart.ee   |   vaibapesula.ee   |   rohelinepesumaja.ee   |   diivanipuhastus.eu   |   vaibapuhastus.eu